Jak działa biznesatlas.com

Jak działa BIZNESATLAS.COM


Oferta portalu BIZNESATLAS skierowana jest do wszystkich przedsiębiorców. W szczególności atrakcyjna jest dla małych i średnich firm nie posiadających wogóle lub posiadających niewielki budżet na reklamę w Internecie. Jest ona również interesująca dla przedsiębiorców, którzy nie posiadają jeszcze stacjonarnej lub mobilnej firmowej strony WWW, ponieważ każde ogłoszenie posiada własny i prosty adres internetowy i może się łatwo wyświetlać zarówno w stacjonarnym jak i mobilnym internecie.

Dlaczego warto skorzystać z Katalogu Firm - BIZNESATLAS ?

Serwis daje możliwość pełnej ekspozycji firmy poprzez wpis do katalogu zawierający kompletne dane teleadresowe, pełną ofertę firmy, logo, galerię zdjęć, mapę lokalizacji oraz aktywny link do strony WWW, adresu e-mail itp.
Nasze działania marketingowe oparte na pozycjonowaniu portalu, działaniu reklam i PR pozwalają na dotarcie do coraz większego grona potencjalnych klientów, którzy szukają produktów i usług w Internecie co przekłada się na stały wzrost zasięgu prezentacji ofert firm.

 • Jednoczesne promowanie firmy w dwóch innowacyjnych katalogach

  biznesatlas.com to stacjonarny odpowiednik największego mobilnego (przeznaczonego do przeglądania w telefonie komórkowym) katalogu firm w Polsce biznesatlas.pl. Dołączony wpis firmy w jednym z tych katalogów automatycznie pojawia się na dwóch platformach.
 • Proste i bezpłatne dodanie wpisu firmy

  Dodawanie firm jest bezpłatne i nie wymaga logowania.

  Aby dodać firmę należy kliknąć przycisk "Dodaj firmę" na stronie startowej;

  Obowiązkowo:

  1. Wypełnij obowiązkowe dane formularza (nazwa, adres, kontakt, oferta itd.)
  2. Kliknij przycisk „Dalej”

  Nieobowiązkowo:

  1. Wypełnij wybrane nieobowiązkowe dane formularza
  2. Dodaj logo + zdjęcia
  3. Zatwierdzić wpis klikając przycisk „Dodaj”;

  Po weryfikacji, Państwa wpis pojawi się na stronie, a na podany w formularzu adres e-mail zostaną wysłane login i hasło umożliwiające edycję oraz promowanie wpisu na portalu.
 • Łatwa aktualizacja wpisu firmy

  Zarządzaj w prosty sposób treścią swojego wpisu zmieniając w każdej chwili np. treść oferty, dane kontaktowe lub zdjęcia w galerii. Zmian można dokonać również poprzez wejście na mobilną wersję Katalogu tj. Biznesatlas.pl. przy użyciu telefonu komórkowego.

  Zaloguj się na jednym z naszych portali używając loginu i hasła zawartego w mailu, który został wysłany do Państwa po dodaniu wpisu.

  Jeżeli Twój wpis znajduje się na naszym portalu a Ty nie masz loginu lub hasła? Poinformuj nas o tym poprzez formularz kontaktowy, a my wyślemy Ci dane do logowania.
 • Łatwe wyszukiwanie intersujących nas Firm

  Wyszukiwanie branżowe:

  1. Należy wybrać jedną z trzech głównych kategorii np. Usługi, Produkcja lub Handel a następnie wybrać podkategorię np. Restauracje z kategorii Usługi.
  2. Podane wyniki można w dowolny sposób sortować według wybranych parametrów używając panelu pod wyświetlonymi firmami.

  Wyszukiwanie globalne:

  1. W oknie "Wyszukiwarka globalna" na stronie startowej Biznesatlas należy wpisać słowo kluczowe (min. 3 litery, max. 2 wyrazy).
  2. System przeszuka bazę firm i wyświetli listę firm, które w nazwie lub ofercie zawierają słowo kluczowe.
  3. Listę wyświetlonych firm można filtrować i sortować na podobnych zasadach jak przy wyszukiwaniu branżowym.
 • Możliwości płatne i bezpłatne promowania wpisu firmy w katalogu

  1. Promowanie płatne

   Poprzez wykup abonamentu rocznego wpis firmy wyświetla się zawsze ponad wpisami firm nie posiadającymi abonamentu lub posiadajacymi abonament niższego poziomu. Szczegóły zakupu abonamentów widoczne po zalogowaniu się do portalu.

   1. Abonament Srebrny
    • Wizytówka Twojej firmy w wynikach wyszukiwania na dowolne kryteria będzie się wyświetlać ponad wpisami bez abonamentu.

   2. Abonament Złoty
    • Wyróżnienie wpisu firmy
    • Własna subdomena np. orlen.biznesatlas.com
    • Wizytówka Twojej firmy w wynikach wyszukiwania na dowolne kryteria będzie się wyświetlać ponad wpisami abonamentu srebrnego oraz wpisami bez abonamentu.

   3. Abonament Platynowy
    • Wyróżnienie wpisu firmy
    • Wyraźne podświetlenie wpisu
    • Własna subdomena np. orlen.biznesatlas.com
    • Wizytówka Twojej firmy w wynikach wyszukiwania na dowolne kryteria będzie się wyświetlać ponad wpisami abonamentu złotego i srebrnego oraz wpisami bez abonamentu.

   4. UWAGA! Wykupiony abonament promuje Firmę jednocześnie na dwóch platformach katalogu firm – stacjonarnej biznesatlas.com i mobilnej biznesatlas.pl . Dodatkowo wpisy abonamentowe rotacyjnie pojawiają się po wybraniu kategorii głównej (produkcja, usługi, handel).

    Niezależnie od dodania wpisu firmy do bazy portalu BIZNESATLAS prowadzimy reklamowe kampanie banerowe w wybranych kategoriach portalu lub powiązane z wybranymi słowami kluczowymi czy zasiegiem terytorialnym. Wiecej szczegółów po kliknięciu przycisku "Zamów reklamę" i wypełnieniu formularza z zapytaniem.

  2. Promowanie bezpłatne

   Otwórz swoje ogłoszenie na portalu BIZNESATLAS i skorzystaj z przycisku Winda znajdującego się bezpośrednio nad wpisem Twojej firmy. Kliknięcie tego przycisku spowoduje przesunięcie wpisu Twojej firmy na czołówkę wyników wyszukiwania.

   UWAGA! Kliknięcie przycisku Winda promuje Firmę jednocześnie na dwóch platformach katalogu firm – stacjonarnej (Biznesatlas.com) i mobilnej (Biznesatlas.pl). Promocja za pomocą Windy nie narusza korzyści wynikających z abonamentów płatnych.ZAMÓW REKLAMĘ
’dietetyk
[Regulamin] [Kontakt] [Wersja mobilna]