O nas

O NAS

Zajmujemy się technologiami internetowymi od roku 2001. Firma ukierunkowana jest na doskonalenie istniejących i opracowywanie własnych technologii i narzędzi do budowy aplikacji na potrzeby Internetu stacjonarnego i mobilnego, a także na budowę stron internetowych, sklepów internetowych, portali społecznościowych oraz usług reklamowych i promocyjnych w Internecie.

Nabywane umiejętności i doświadczenia pozwoliły na opracowanie i wykonanie w latach 2003-2007 unikalnego narzędzia Flamaster, pozwalającego przeciętnemu użytkownikowi komputera kompleksowo i w prosty sposób projektować i wykonywać nowoczesne strony WWW w technologii wektorowej Flash bez konieczności studiowania języków programowania.

Ostatnie lata to intensywna praca przy projektowaniu oraz wdrażaniu nowych technologii i narzędzi na potrzeby głównie mobilnego internetu. Naszym założeniem było aby tworzone w tych technologiach mobilne strony i portale internetowe mogły być w prosty sposób przeglądane i aktualizowane również z poziomu telefonów komórkowych, posiadających wbudowane przeglądarki internetowe. Zwieńczeniem naszych starań w tej dziedzinie jest właśnie BIZNESATLAS w wersji stacjonarnej i mobilnej korzystającej z tej samej bazy danych.

Zespół MiStudio składa się z profesjonalistów w różnych dziedzinach. Oprócz informatyków, w naszym zespole są specjaliści od marketingu i PR, badań rynku, grafiki komputerowej oraz realizacji dźwięku. Tak duży wachlarz profesji daje nam możliwość kompleksowej obsługi firm pod kątem promocji w Internecie od badania ryku przez przygotowanie kampanii marketingowej aż po wdrożenie odpowiednich działań promocyjnych i wizerunkowych.


Z życzeniami wielu sukcesów

Zespół MiStudio


ZAMÓW REKLAMĘ
’dietetyk
[Regulamin] [Kontakt] [Wersja mobilna]