Kliknij, będziesz pierwszy w kategorii
Usługi restauracje
Centrum Konferencyjno-Bankietowe "Reduta"
ul. Strzelców 26
KrakowWyślij wizytówkę


OFERTA

Grupa Michalscy to firma rodzinna, która z ogromnym sukcesem, od lat prowadzi produkcję i sprzedaż, we własnej sieci sklepów i kafeterii, doskonałych wyrobów cukierniczych. Produkty firmy znane są nie tylko ze wspaniałych smaków, pochodzących zarówno z tradycyjnych receptur cukierników krakowskich, jak i z nowoczesnych przepisów dyktowanych gustami smakoszy, ale również z niezwykłej finezji i artyzmu wykonania dzieł cukierniczych, mających swe źródło w doświadczeniu i wypracowaniu własnego stylu mistrzów cukiernictwa Firmy Michalscy.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom rynku od 2000 roku, działalność firmy rozszerzono o Michalscy Catering, składający się ze specjalistów branży gastronomicznej, cukierniczej, dekoratorskiej, technicznej oraz marketingowej. Zespół cateringowy podejmie się każdego wyzwania, zrealizuje najbardziej wyszukane zamówienia, wykonując usługę profesjonalnie, ale również z niezwykłym wdziękiem zarówno dla firm, jak i dla rodzin.

Od stycznia 2006 roku Michalscy Catering obsługuje swoich Klientów nie tylko we wskazanym w terenie miejscu, ale przede wszystkim nowym, posiadającym największe sale bankietowe w Krakowie, własnym Centrum Konferencyjno-Bankietowym Reduta.

Ten nowoczesny, niedawno otwarty lokal gastronomiczny, położony jest w Krakowie na Prądniku Czerwonym, u zbiegu ulic Powstańców i Strzelców. Posiada on dwie sale zdolne pomieścić od kilku do kilkuset osób, a niewątpliwą jego zaletą jest dogodny dojazd i duży parking.

Z naszych usług korzystają zarówno firmy, jak również klienci indywidualni. Pragniemy zapewnić Państwa, że potrafimy profesjonalne obsłużyć konferencje, sympozja, szkolenia i bankiety, jak również studniówki, wesela, komunie, chrzciny i wszelkie inne uroczystości rodzinne.

Serdecznie zapraszam
Małgorzata Michalska

KONTAKT

email: a.kielczykowska@grupamichalscy.pl
www: www.centrumreduta.pl

INFORMACJE

ADRES

Województwo:
małopolskie

Adres:
ul. Strzelców 26

Kod pocztowy:
31-422

Miejscowość:
Krakow


ZAMÓW REKLAMĘ
’dietetyk
[Regulamin] [Kontakt] [Wersja mobilna]