Kliknij, będziesz pierwszy w kategorii
Handel detal mat. bud., instal., narzędzia
Firma Handlowo-Usługowa ANDA Andrzej Jurkiewicz
ul. Pstrowskiego 27 lok. 3 A
OlsztynWyślij wizytówkę


OFERTA

Głównym profilem działalności firmy jest wyposażenie łazienek.

W tym dziale znajdziecie Państwo meble do łazienki, kabiny natryskowe,
armaturę i ceramikę sanitarną, a także brodziki, grzejniki, umywalki,
wanny i wiele innych markowych produktów.


Oferowane przez naszą firmę meble do łazienki to przede wszystkim
przepięknie i solidnie wykonane szafki - wygodne, praktyczne i trwałe
w użytkowaniu. Z naszą bogatą ofertą mebli do łazienki i ceramiki
sanitarnej zaaranżują Państwo swoją łazienkę zarówno w nowoczesnym, jak
i klasycznym stylu.

Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę - pomiar, wycena, projekt, montaż, a także serwis.

Ceramika sanitarna, kabiny natryskowe, akcesoria, meble do łazienki - te
i inne elementy wyposażenia pochodzą od renomowanych producentów: KOŁO,
DURAVIT, LAUFEN, GROHE, ROCA, POOLSPA itd.ANDA Łazienka Twoich marzeń!

KONTAKT

tel1: 896768845
tel2: 895344121
fax: 895344121
email: plytki@lazienki-anda.pl
www: lazienki-anda.pl

INFORMACJE

ADRES

Województwo:
warmińsko-mazurskie

Adres:
ul. Pstrowskiego 27 lok. 3 A

Kod pocztowy:
10-601

Miejscowość:
Olsztyn


ZAMÓW REKLAMĘ
’dietetyk
[Regulamin] [Kontakt] [Wersja mobilna]

Darmowy Katalog Firm | Panorama Firm

BiznesAtlas to moderowany i darmowy katalog firm. Nasza panorama firm pozwala na dodanie profesjonalnej wizytówki firmowej oraz promowanie jej wewnątrz katalogu. Szerokie możliwości wyszukiwania i sortowania wpisów na stronie, pozwala na szybkie i rzetelne odnalezienie firmy, jakiej w tym momencie szukamy. BiznesAtlas powstał po to, aby w prosty i przejrzysty sposób dać możliwość wszystkim firmom na publikowanie pełnej wizytówki swojego przedsiębiorstwa wraz z aktywnym linkiem do strony internetowej.

Darmowy Katalog Firm | Na Każdym Urządzeniu


Darmowy katalog firm BizesAtlas to także, profesjonalna strona mobilna, przystosowana do urządzeń przenośnych jak smartphone czy tablet. Promowanie firmowych stron w profesjonalnych katalogach firm to nieodłączna część każdej kampanii marketingowej w internecie. Pozyskanie wartościowego linku w moderowanym serwisie to dodatkowy napęd dla procesu pozycjonowania Twojej strony WWW.

BiznesAtlas zawiera wszelkie funkcjonalności dla klasycznej panoramy firm. Pozwala na zbudowanie firmowej wizytówki, która będzie zawierała wszystkie dane kontaktowe, informacje dotyczące oferty, a także zdjęcia i logotyp. Darmowy katalog firm pozwala na darmowe promowanie firmowej wizytówki wewnątrz serwisu, poprzez używanie przycisku WINDA. Button ten pozwala wywindować wpis na najwyższą pozycję w Twojej kategorii branżowej. Naszym użytkownikom dajemy również możliwości płatnej promocji, poprzez dodanie baneru reklamowego przy głównej stronie oraz możliwość płatnego promowania przy kategorii branżowej.

 

 

DLA KOGO?

Panorama Firm Biznesastlas powstał z myślą o przedsiębiorcach, którym zależy na promocji własnej działalności. Nasza oferta szczególnie dobrze wpisuje się w potrzeby małych firm, które mają mały budżet na reklamę w internecie. Promowanie w naszym portalu może być dobrą alternatywą jak i uzupełnieniem dla strony internetowej i jej pozycjonowania.

MOŻLIWOŚCI

Darmowy Katalog firm pozwala na pełne przedstawienie oferty firmy. Z zawarciem informacji teleadresowych, opisu, galerii zdjęć, logo, mapy czy odnośnika strony www. Wpisy są moderowane i wyświetlanie na dwóch portalach! Dajemy Państwu możliwość edycji wpisu w dowolnej chwili.

PROMOWANIE

Serwis oferuje możliwość promowania własnej wizytówki w postaci trzech płatnych abonamentów. Wyróżnia nas jednak przycisk bezpłatnego odświeżenia pozycji firmy w katalogu na szczyt pozycji niepromowanych. Przycisk "WINDA" jest dostępny dla Państwa w każdym momencie!