F.H.TONER (Tarnów)
Kliknij, będziesz pierwszy w kategorii
Handel detal wyposażenie biur, handlu
F.H.TONER
Najświętszej Panny Marii 13
TarnówWyślij wizytówkę


OFERTA

Firma Handlowa TONER istnieje na rynku od 1998 roku. Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem Firm i Odbiorców indywidualnych w materiały eksploatacyjne (tusze, tonery, bębny) do: faksów, drukarek, kserokopiarek oraz papier i materiały biurowe.

Nasze produkty odznaczają się wysoką jakością polecamy zakup oryginalnych tonerów czy tuszy a także wysokiej klasy zamienników renomowanych Firm.

Proponujemy Państwu nawiązanie współpracy w zakresie dostawy wyżej wymienionych towarów. Jesteśmy przekonani, że w pełni spełnimy Państwa wymagania zwłaszcza, że posiadamy niezbędną praktykę i wiedzę w handlu materiałami eksploatacyjnymi. Dla stałych klientów oferujemy korzystne rabaty. W trakcie dotychczasowej działalności nawiązaliśmy i utrzymujemy współpracę z wieloma znanymi i renomowanymi Firmami.

Wszelkie zamówienia przyjmujemy telefonicznie, faksem lub emailem. Zamówiony towar dostarczamy na miejsce w rejonie powiatu tarnowskiego, brzeskiego i dębickiego. W innych przypadkach towar wysyłamy kurierem.

Partner Lyoness

KONTAKT

tel1: 146213788
email: mc.toner@interia.pl
www: www.toner-tarnow.pl

INFORMACJE

Forma prawna:
b.d.

ADRES

Województwo:
małopolskie

Adres:
Najświętszej Panny Marii 13

Kod pocztowy:
33-100

Miejscowość:
Tarnów


ZAMÓW REKLAMĘ
’dietetyk
[Regulamin] [Kontakt] [Wersja mobilna]