Kliknij, będziesz pierwszy w kategorii
Usługi usługi pozostałe
ALC Photonics
Kraśnicza Wola 38H
Grodzisk MazowieckiWyślij wizytówkę


OFERTA

Firma ALC Photonics swoją ofertę kieruje zarówno do przedsiębiorstw, jak też do osób indywidualnych. Wszędzie, gdzie niezbędny jest proces czyszczenia, który nie wpływa negatywnie na materiał. Proces ten jest odpowiedni do zastąpienia tradycyjnego stosowania chemikaliów lub systemów czyszczenia strumieniowo-ściernego.

Naszym klientom zapewniamy wysoce skuteczne usługi czyszczenia laserowego. Nasze lasery to urządzenia mobilne, dlatego nasze usługi świadczymy w dowolnym miejscu wskazanym przez klienta.

ALC Photonics to gwarancja wysokiej jakość świadczonych usług oraz przejrzyste ceny wyceniane indywidualnie pod każde zlecenia.

Co wyróżni usługi czyszczenia laserem? Bardzo mocne, ale krótkie impulsy laserowe, powodują niskie efekty termiczne na materiał bazowy, przez co czyszczenie odbywa się delikatnie, bez uszkodzeń materiału i bez zmiany jego geometrii.

Metoda ta jest absolutnie przyjazna środowisku naturalnemu. Czyszczenie laserem w imponujący sposób zmniejsza koszty produkcji i serwisu (krótkie czasy czyszczenia ? ograniczenie przestojów, wysoka dostępność bez konieczności inwestycji kapitałowych ze strony klienta).

Tradycyjnie stosowane metody czyszczenia maszyn umożliwia usunięcie około 75% zabrudzeń. Laser stosowany przez ALC Photonics umożliwia usunięcie ich w 99%, bez żadnych uszkodzeń czyszczonej powierzchni.

Jednym z głównych odbiorców naszych usług to firmy używające maszyny, w których ważnym elementem jest czystość powierzchni (rolki dociskowe drukarskie, formy do opon, różne formy odlewnicze), zakładów zajmujących się renowacją starych samochodów oraz zabytków ( czyszczenie powierzchni pokrytych farbami, skorodowanych cało-powierzchniowo lub wybiórczo).

Bardzo skutecznie usuwamy również różnego rodzaju powłoki, np. powierzchnię żywicy obrabianej, olej, brud, korozję, farby, lakiery.

ALC Photonics również skutecznie i szybko wyczyści komponenty elektroniczne, silniki mechaniczne i elektryczne, zabytki kulturowe, ruchome schody, elewacje kamienne, oraz różnego rodzaju pomniki, figury nie tylko z materiałów twardych ale również z piaskowców oraz murale, metale itp.

Nasza usługa znajduje zastosowanie w przemyśle formowania, stoczniowym, przetwórstwie spożywczym, przemyśle petrochemicznym oraz we wszystkich branżach, w których ważnym elementem jest czystość powierzchni.

KONTAKT

tel1: 730 005 900
email: marketing@alcphotonics.pl
www: www.alcphotonics.pl

INFORMACJE

Forma prawna:
spółka z o.o.

Rok założenia:
2017

ADRES

Województwo:
mazowieckie

Adres:
Kraśnicza Wola 38H

Kod pocztowy:
05-825

Miejscowość:
Grodzisk Mazowiecki


ZAMÓW REKLAMĘ
’dietetyk
[Regulamin] [Kontakt] [Wersja mobilna]