MatchOffice (Warszawa)
Kliknij, będziesz pierwszy w kategorii
Usługi pośredn,. zarządz. nieruchom.
MatchOffice
Aleje Jerozolimskie 96
WarszawaWyślij wizytówkę


OFERTA

Na MatchOffice oferujemy Ci przejrzysty i bezpłatny wybór dużych i mniejszych lokali użytkowych w całej Polsce. Zapewniamy prosty i bezpośredni dostęp do dużego polskiego rynku lokali użytkowych do wynajęcia. Za pomocą klilku kliknięć otrzymasz informacje o wynajmującym lokal. Zacznij już teraz!

Szukasz lokalu do wynajęcia dla Twojej firmy? Jesteśmy najnowocześniejszym w Polsce portalem oferującym biura, sklepy, magazyny i lokale produkcyjne do wynajęcia. U nas znajdziesz szeroki i przejrzysty wybór lokali użytkowych, zarówno lokalnie jak i w skali całego kraju.

Celem MatchOffice jest efektywne łączenie wynajmujących z potencjalnymi najemcami. Zawsze staramy się pomóc naszym klientom w znalezieniu takiej powierzchni użytkowej, która idealnie spełnia ich wymagania. Nasza baza lokali użytkowych do wynajęcia dostosowana jest do różnorodnych celów i potrzeb i dlatego zawsze możemy służyć pomocą w znalezieniu lokalu dla Twojej firmy.

Szukasz samodzielnego biura do wynajęcia, a może raczej potrzebujesz biura serwisowanego w centrum biznesowym? U nas znajdziesz odpowiednie rozwiązanie zarówno dla małej, jak i bardzo dużej, potrzebującej wiele miejsc pracy firmy.

Skontaktuj sie z nami, jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy w znalezieniu lokalu do wynajęcia, który spełni Twoje oczekiwania.

KONTAKT

tel1: (+48) 22-275-5789
email: Lucas@matchoffice.com
www: http://www.matchoffice.pl

INFORMACJE

Forma prawna:
spółka partnerska

Rok założenia:
2004

Liczba pracowników:
50

Roczne obroty:
500000-1000000

Osoby do kontaktu:
Lucas Walker

ADRES

Województwo:
warmińsko-mazurskie

Adres:
Aleje Jerozolimskie 96

Kod pocztowy:
00-807

Miejscowość:
Warszawa


ZAMÓW REKLAMĘ
’dietetyk
[Regulamin] [Kontakt] [Wersja mobilna]